Місто

​Житомирський водоканал отримав дозвіл і починає будівництво станції очистки води

2 березня 2020, 09:54

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» отримало дозвіл на будівництво станції очистки води.

Такою новиною вранці 2 березня на своїй сторінці у фейсбук поділився директор житомирського водоканалу Андрій Нікітін, який опублікував відео проєкту очисних споруд та зазначив, що незабаром у Житомирі будуть найкращі очисні споруди води в Україні.

«Є приємна новина! Ми отримали дозвіл на будівництво станції очистки води (дозвіл № ІУ 113200581527). Вже в цьому місяці ми розпочинаємо роботи на майданчику. Незабаром Житомир отримає найкращі очисні споруди води в Україні», - написав Андрій Нікітін.Відео дивіться тут.

Нагадаємо, 10 лютого 2020 на брифінгу щодо нових тарифів на водопостачання директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, зокрема, розповів, коли в кранах житомирян може з’явитися вода кращої якості.

«В нас є певна ініціатива в цьому році. Оскільки очисні споруди мали би бути введені в експлуатацію в жовтні 2020 року, але наш підрядник не встигає, ми виступимо з ініціативою зробити питну воду з крана набагато кращої якості вже в цьому році. Ми пропонуємо містянам додати в тариф певну кількість грошей на завантаження фільтрів активованим вугіллям, щоб позбутись всіх неприємних запахів та присмаків в нашій воді. Якщо містяни це погодять нам, ми збільшимо тариф орієнтовно на гривню і в цьому році надамо влітку, або восени питну воду з крану. Якщо на це погодяться всі наші містяни. З цього приводу ми будемо проводити два етапи громадських слухань», – розповів 10 лютого директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Як повідомляв Житомир.info, 5 лютого 2020 року, у день набуття чинності постанови НКРЕКП №283 від 4 лютого 2020 про встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, КП «Житомирводоканал» повідомив про зміну тарифу: порівнянні з попередніми, нові тарифи зросли: водопостачання – на 29,4%, водовідведення – на 31,9%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал питна вода очисні споруди води Нікітін  
Матеріали по темі