Місто

На тимчасове обслуговування маршруту «Житомир-Світин», від якого відмовився попередній перевізник, надійшла одна пропозиція

6 березня 2020, 15:01

Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради впродовж 4-5 березня проводило прийом пропозицій від перевізників – власників автобусів на укладання тимчасового договору на перевезення пасажирів на маршруті №125 «Житомир-Оліївка-Піщанка-Світин», на якому працює три автобуси.

Відповідне оголошення було опубліковане 4 березня на сайті Житомирської міськради.

Як розповів Житомир.info начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний, попередній перевізник відмовився від обслуговування даного маршруту. Тож до проведення основного конкурсу виникла необхідність укласти тимчасовий договір з перевізником, який упродовж найближчих місяців зможе перевозити пасажирів за маршрутом №125.

«Це тимчасовий перевізник. Попередній припинив обслуговувати маршрут. Відповідно, до проведення конкурсу ми маємо укласти тимчасовий договір на даний маршрут. Це маршрут Житомирського району, який перейшов до нас.Конкурс на нього буде проведено орієнтовно через два місяці, разом з конкурсом на усі міські маршрути», - розповів Костянтин Підпокровний.

За його словами, на розміщене оголошення про прийом документів відгукнувся один перевізник, однак документи по ньому ще не перевіряли, тож остаточне рішення наразі не прийняте.

«Ми приймали пропозиції, є одна заява. У понеділок будемо перевіряти документи, чи все в наявності, які саме автобуси подали і т.д.. Тобто з понеділка матимемо інформацію», - повідомив начальник управління транспорту і зв’язку.

Нагадаємо, станом на березень 2017 року, приміський маршрут №125 «Житомир-Піщанка» обслуговувало ПП «ПАТП-2007».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрут №125 маршрутка конкурс перевізник  
Матеріали по темі