Місто

Через ремонтні роботи на водогоні у Житомирі 12 березня не буде води

10 March 2020, 09:43

У Житомирі 12 березня буде відсутнє водопостачання. На водогоні міста проводитимуться масштабні роботи із заміни запірної арматури.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Проведення робіт зумовлене необхідністю заміни засувок, які вийшли з ладу. Заблокованість засувок призводить до того, що вода не рухається під необхідним тиском, унаслідок чого мешканці центральної частини міста відчувають дискомфорт. Водночас 8 несправних засувок не виконують свою функцію, а відтак через їх несправність ми не можемо виконати роботи із перекладки аварійних ділянок трубопроводів на перехресті вул. Небесної Сотні - вул. Лесі Українки та вул. Хлібна, 38.

Щоб вирішити ці проблеми, працівники водоканалу 12 березня замінять 8 засувок за такими адресами: вул. Хлібна, 30, вул. Івана Мазепи, 139, перехрестях вулиць Домбровського — Небесної Сотні, Степана Бандери — Небесної Сотні, Степана Бандери — Хлібної, Домбровського — Хлібної, Івана Мазепи — Домбровського», – йдеться у повідомленні.

Унаслідок проведення робіт з 00:01 до 19:00 год. 12 березня у Житомирі буде відсутнє водопостачання.

«Після проведення робіт деякий час із кранів може текти брудна вода, у зв’язку із тим, що ми проводитимемо промивання мереж. Просимо поставитися до проведення вказаних заходів із розумінням», – зазначили у водоканалі. .

Як повідомляв Житомир.info, 5 березня через порив на мережі понад два десятки багатоповерхівок на житомирській Польовій до ранку були без води.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода водопостачання водоканал ремонт  
Матеріали по темі