Суспільство

За 2020 рік у Житомирській області хочуть капітально відремонтувати 143 кілометри доріг

12 березня 2020, 15:46

Як проходить ремонт дороги М-21 на виїзді з Житомира в бік Черняхова 12 березня інспектували представники Служби автомобільних доріг, ОДА та представники підрядних компаній. Ремонт ділянки цієї автодороги продовжився наприкінці лютого. Зараз тут вже починають вкладати перші шари асфальту. Керівник ПП «Автомагістраль» каже: за контрактом на якість виконання робіт його компанія дає гарантію на 5 років.

«Ділянка наша М-21 - це 158-173, 15 кілометрів. Вартість на початку була 213 мільйонів, ми виграли її за 154 мільйони. Тобто, зниження було на 28%. Ми вже розпочали роботи і я думаю, що вже десь за 2 місяці ми її закінчимо. І будемо готові далі брати участь в тендерах. Якість відповідає міжнародним стандартам та нашим державним будівельним нормам», - каже директор та власник ПП «Автомагістраль» Микола Скоростецький.


За словами голови Житомирської ОДА, за рік в регіоні мають відремонтувати майже півтори сотні кілометрів доріг.

«Взагалі, протяжність доріг в Житомирській області, яка буде зроблена, складає 143 кілометри. Ми пішли абсолютно по-новому: зараз ми мінімізували поточний і ямковий ремонт, ми пішли в капітальний ремонт. Фактично розбито майже по всіх районах Житомирської області по 5 кілометрів. Ці дороги будуються або до закладів освіти, бо це безпека наших дітей, або до закладів охорони здоров’я. Скільки коштів ми витратимо на дороги? На дороги ми потратимо 1 мільярд 400 мільйонів гривень державних коштів. Окрім того, ми витратимо з місцевого бюджету: співфінансування складає 140 мільйонів гривень на дороги. Таким чином ми побудуємо 140 кілометрів доріг в цьому році», - каже Бунечко.

Після виконання ремонтних робіт обласна влада хоче і посилити контроль за вагою автотранспорту.

«Ми будемо ставити вагові термінали, у нас в області є дуже багато кар’єрів, у нас є брили, які возять, на жаль, які не відповідають 20 тонам обмеження. Приємно, що, по-перше, підвищили штрафи, бо хтось робить, а хтось дороги вбиває. Але я запевняю, що ми із цим також наведемо лад, як і скрізь наведемо лад в державі. Все-таки, якщо є відповідність 20 тонн. Зерно ми знаємо, що перевантажують, коли йде сезон і вбивають дороги, які будують наші дорожники», - розповідає голова ОДА.

На період виконання ремонтних робіт на ділянці автодороги М-21 на виїзді з Житомира в бік Черняхова реорганізували рух транспорту і в Службі автомобільних доріг просять водіїв із розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці лютого робітники ПП «Автомагістраль» продовжили виконання робіт з ремонту дороги М-21 в бік Черняхова, будівельники виконували роботи по зрізанню старого асфальту.

Нагадаємо, 26 лютого 2020 року уряд інформував про початок робіт на трьох ділянках траси М-21 у Житомирській області, які ремонтують з минулого року.

13 лютого 2020 року обласна Служба автодоріг оголосила три тендери на реконструкцію траси М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через Вінницю): за реконструкцію 19 км траси в Овруцькому районі дорожники готові заплатити майже 604 млн грн. 19 лютого був оголошений тендер на капітальний ремонт мосту через р. Норин в м. Овруч на км 47+402 автомобільної дороги М-21, вартість закупівлі – 16 млн 728 тис. 255 грн 60 коп.

Відслідковувати хід ремонтів можна за допомогою онлайн-карти «Інтерактивна мапа Укравтодору», на якій можна побачити ділянки, які ремонтуються службою, отримати інформацію щодо стану проїзду та звернутися з проблемами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дороги ремонт САД ОДА  
Матеріали по темі