Влада

У Житомирі з міського бюджету виділили 26,4 млн грн на боротьбу з коронавірусом, програму по підтримці бізнесу розглянуть на наступній сесії

17 березня 2020, 11:53

На позачерговій сесії Житомирської міської ради 17 березня депутати прийняли зміни до бюджету міської ОТГ. Зокрема, на заходи з подолання коронавірусу спрямували 26 млн 388,3 тис. грн.

Також депутати надали право виконавчому комітету Житомирської міської ради проводити перерозподіл та визначати головних розпорядників видатків по заходам щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу. Такими правами наділили виконком до 1 липня 2020.

Питання щодо підтримки бізнесу на даній сесії не розглядались. За словами мера Житомира Сергія Сухомлина, програма ще не відпрацьована у комісіях.

«Упродовж найближчих двох днів маємо відпрацювати рішення по програмі підтримки бізнесу. Тобто два дні працюємо в депутатських комісіях, в закритому режимі і в четвер-п’ятницю збираємось на позачергову сесію», - сказав Сергій Сухомлин наприкінці засідання 17 березня.

Нагадаємо, вранці 17 березня у Житомирі розпочала роботу сесія міської ради. Засідання проходило у закритому режимі з онлайн-трансляцією.

Як повідомляв Житомир.info, міськвиконком ухвалив рішення з 17 березня 2020 року закрити у Житомирі всі ринки та заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек та АЗС. 16 березня 2020 року, в відеозверненні президент Володимир Зеленський рекомендував Кабміну ввести по всій території України жорсткі карантинні обмеження, а в Житомирській та Чернівецькій областях запровадити режим надзвичайної ситуації. Президент, зокрема, казав, що найближчим часом очікуємо від Національного банку України, Міністерства фінансів, державних і комерційних банків програму кредитних канікул для малого і середнього бізнесу та концепцію податкових змін; громадяни, які отримують менше 5 тис. грн пенсію мають отримати доплату у розмірі 1 тисячі гривень. Пізно ввечері Кабмін ухвалив постанову, якою введена, зокрема, заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус сесія заходи бюджет  
Матеріали по темі