Суспільство

АТ «Житомиргаз» вводить карантин по підприємству та переходить в режим онлайн

17 березня 2020, 12:43

У теперішній ситуації АТ «Житомиргаз» відчуває відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Адже це життєво необхідний ресурс, який постачається постійно всім споживачам.

АТ «Житомиргаз» розуміє, що всі клієнти зіткнулись з певними обмеженнями. Як соціально відповідальний бізнес, регіональна газова компанія ввела мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання.

Разом з тим, оператори ГРМ нагадують споживачам, що всі операції пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків можна здійснювати віддалено онлайн або з мобільних пристроїв.

Всі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі. Так само, як медична служба та служба порятунку. Бригади «Житомиргазу» чергують цілодобово й оперативно виїжджають на виклики, ліквідовують аварійні ситуації, здійснюють оперативні ремонти! А телефон «104» приймає дзвінки цілодобово.

Всі інформаційні системи працюють в штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі.

Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах.

Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку, працівникам АТ «Житомиргаз» довелося тимчасово обмежити роботу Центрів обслуговування клієнтів.

Співробітники «Житомиргазу» розуміють важливість надійності і безперервності доставки газу всім споживачам. І вони зроблять усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час.

Для того, щоб скоротити ризики захворювання і поширення вірусу, з 16 березня до 3 квітня 2020 року всі консультації фахівці Центрів обслуговування здійснюватимуть в телефонному режимі за номерами тел.: (0412)-55-80-04 та (067)-33-38-104.

Для побутових споживачів є можливість отримати всю інформацію за особовим рахунком та здійснити оплату за послуги газопостачання та розподілу газу за допомогою дистанційних онлайн-сервісів:

• через особистий кабінет на сайті 104.ua
http://bit.ly/cabinet104

• мобільний додаток 104Mobile для Android
http://bit.ly/104Android

• мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone
http://bit.ly/104iPhone

• чат-бот «7104ua» у Viber
http://bit.ly/7104uaViber

Бережіть себе та не піддавайте ризику захворювання своїх близьких!

Пресслужба АТ «Житомиргаз»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз карантин коронавірус  
Матеріали по темі