Здоров'я

В Україні зареєстрували 11 нових випадків COVID-19

24 березня 2020, 10:17

В Україні підтверджено 84 випадки COVID-19 (станом на 10:00 год. 24 березня).

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України.

«За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 84 випадки COVID-19.

Випадки виявлено:
Дніпропетровська область — 2;
Донецька область — 1;
Житомирська область — 2 (1 летальний);
Івано-Франківська область — 5 (1 летальний);
Київ — 29;
Київська область — 15, з них 10 протягом доби;
Львівська область — 2;
Тернопільська область — 2, з яких 1 протягом останньої доби;
Чернівецька область — 25 (1 летальний);
Черкаська — 1», – йдеться у повідомленні.


Зазначено, що усього зафіксовано 3 летальні випадки від COVID-19 в Україні. Один пацієнт вже одужав, повторне діагностування підтвердило відсутність вірусу в організмі.

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 860 зразків, адже лабораторії досліджують не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а й контактних осіб.

У Центрі громадського здоров’я України окреслили механізм систематизації даних щодо поширення коронавірусу.

«Офіційні дані щодо підтверджених випадків COVID-19 надходять до Центру громадського здоров'я України щодня по завершенню досліджень усіх обласних лабораторних центрів та вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ. Центр збирає, верифікує та аналізує отримані дані на предмет наявності будь-яких неточностей. Про усі підтверджені випадки в Україні звітує Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я України на офіційних інтернет-ресурсах. Повідомлення про результати діагностування з будь-яких інших джерел, у тому числі від представників органів місцевого самоврядування тощо, можуть бути підтверджені лише у порядку, що описано вище. До моменту надходження офіційного повідомлення такі дані не можуть бути підтверджені Центром громадського здоров'я України та МОЗ України», – пояснили у Центрі громадського здоров’я.

Нагадаємо, що станом на 22:30 22 березня в Україні було зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Отже, за півтори доби (з 22:30 год. 22 березня до 10:00 год. 24 березня) зареєстровано 11 нових випадків COVID-19.

Як повідомляв Житомир.info, 23 березня 2020 року Житомирський обласний лабораторний центр поінформував, що у двох пацієнтів, які перебувають у житомирській лікарні, не підтвердили захворювання на коронавірус. Не виявили COVID-19 і в двох хворих з Бердичівського району та одного – з Коростенського району.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 Центр громадського здоров'я  
Матеріали по темі