Суспільство

​Не марнуй час на карантині: замов нові вікна від ТМ «Океан» і отримай подарунок

26 березня 2020, 10:23

Карантинні заходи продовжили ще на кілька тижнів і від цієї новини ви у розпачі, адже не знаєте, чим би себе зайняти у чотирьох стінах? Психологи радять шукати позитив, тож, якщо поглянути з іншого боку – у вас з’явилося вдосталь вільного часу, аби навести лад у домі, затіяти косметичний ремонт, або ж оновити оселю сучасники вікнами чи дверима.

Давно про це задумувались, але ж карантин – дім полишати зайвий раз не можна та і магазини ж не працюють… Не поспішайте відмовлятися від задуманого і використайте вивільнений час по-максимуму.

Наприклад, придбати «подарунок» для свого дому – новенькі вікна чи двері сьогодні можна без проблем, не полишаючи власного порогу. Фабрика вікон і дверей «Океан» у Житомирі продовжує працювати в умовах карантину. Обмежений режим аж ніяк не вплинув на професійність, оперативність, бездоганну якість, якою завжди славились послуги та продукція ТМ «Океан».

Аби зробити замовлення, отримати консультацію, викликати майстра для замірів, вам зовсім не потрібно йти до офісу компанії. Варто лише зателефонувати за одним зі вказаних номерів:

097-0000-204

093-0000-204

099-0000-204

0412-551-000

Більше того, до 30 квітня на фабриці вікон та дверей «Океан» діє вигідна пропозиція: купуючи вікна упродовж березня-квітня, ви маєте нагоду отримати подарунок на вибір: підвіконня чи москітну сітку. (Подарунок можна отримати за промокодом: ОКЕАНБОНУС). Погодьтеся, таке заощадження буде зовсім не зайвим для сімейного бюджету, особливо в складних кризових умовах сьогодення.

Залишайтеся вдома, але не дайте шансу карантинній нудьзі та депресії заполонити ваші дні: зробіть собі та своїй оселі весняний подарунок з ТМ «ОКЕАН».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Океан вікна і двері фабрика вікон  
Матеріали по темі