Здоров'я

Комбінезони, бахіли, фартухи: фабрика у Новограді-Волинському готова щодня виробляти до 1,5 тисячі екземплярів одягу для медиків

31 March 2020, 16:05

У Житомирській області налагоджується пошиття засобів індивідуального захисту для наших лікарів: швейна фабрика «Леся» у Новоград-Волинському запускає лінію з виробництва одноразового медичного одягу.

Про це 31 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

Як зазначив голова спостережної ради фабрики Микола Сиченко, вже до кінця тижня вироби будуть сертифіковані, що дасть можливість медичним закладам їх закуповувати.

Зразки готової продукції Микола Сиченко 31 березня показав голові обласної ради Володимиру Ширмі, генеральному директору обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Богдану Леськіву та головному експерту з інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ользі Сахневич.

«Експерткиня внесла деякі практичні поради до захисного одноразового комбінезону з точки зору досвідченого практика, який безпосередньо працює у зонах ураження», – зауважують у пресслужби облради.

Після проходження сертифікації обласна лікарня має намір закуповувати медичний одяг у даного виробника.

«За протоколом, бригаді інфекціоністів з 5 чоловік на одного хворого на добу потрібно 25 комплектів засобів індивідуального захисту. Тому лише можете уявити нашу потребу навіть у межах області. Ми готові до співпраці з фабрикою «Леся» і дуже вдячні за турботу про нас, медиків», – зазначив під час зустрічі Богдан Леськів.

«Влада та бізнес зобов’язані піклуватися про медиків завжди, а особливо зараз в умовах пандемії», – зазначив голова обласної ради Володимир Ширма.

Отож, фабрика шиє такі індивідуальні засоби захисту як комбінезони, бахіли, фартухи, нарукавники. Після налагодження усіх процесів щоденно на фабриці планують виробляти до 1,5 тисячі екземплярів одягу.

Як повідомляв Житомир.info, 28 березня 2020 року пресслужба Житомирської облдержадміністрації інформувала, що у Новограді-Волинському почали масове виробництво захисних костюмів для медпрацівників, які контактують з хворими на COVID-19 та інші інфекційні хвороби. Ініціатором виступив колектив швейної фабрики «Леся».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: швейна фабрика коронавірус медики захисний костюм Новоград-Волинський облрада 
Матеріали по темі