Події

Помер начальник Головного управління МНС в Житомирскій області Володимир Герговський

21 травня 2008, 17:42

21 травня у віці 48-ми років несподівано пішов із життя начальник Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій в Житомирській області полковник служби цивільного захисту Володимир Герговський.

Службі в органах внутрішніх справ та цивільного захисту населення він віддав понад 30 років свого життя. Пройшов шлях від старшого інспектора відділу пожежної охорони управління внутрішніх справ облвиконкому, керівника 2-ої пожежної частини м. Житомира до заступника начальника відділу пожежної безпеки УМВС України в Житомирській області. В останні роки очолював Головні управління МНС України в Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях. Майстер з пожежно-прикладного спорту СРСР та суддя міжнародної категорії. За бездоганну службу неодноразово відзначений відомчими нагородами.

Колектив оперативно-рятувальної служби області висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Володимира Станіславовича Герговського з приводу непоправної втрати – передчасної смерті люблячого сина, чоловіка, батька, людяного, мудрого і високопрофесійного керівника.

Прощання з начальником Головного управління МНС в області Володимиром Герговським відбудеться у п’ятницю з 11:00 – 13:00 годин, 23 травня, в приміщенні Головного управління МНС за адресою:м. Житомир, вулиця Героїв Пожежних, 67б.

 

Прес-служба

Головного управління МНС в області

Матеріали по темі