Місто

Житомирський картонний комбінат вкотре передає допомогу медикам

11 квітня 2020, 12:08

Бізнес допомагає житомирським медикам. Сотню ящиків паперових рушників Житомирський картонний комбінат та підприємство Папір-Мал передали Центральній міській лікарні №1.

«Сьогодні ми разом з компанією Папір-Мал передаємо 100 ящиків паперових одноразових рушників для наших медиків. Згідно з протоколом, який розробило разом з житомирським бізнесом, необхідно використовувати одноразові засоби гігієни. Власне цим сьогодні займаємося - допомагаємо. Я вважаю зараз все суспільство має з категорії експертів, коментаторів, хейтерів перейти в категорію діячів. Варто діяти, а не коментувати та критикувати», - говорить перший заступник генерального директора ЖКК Сергій Рудковський.

Представники ЖКК запевняють: на цьому не зупиняться, будуть й надалі допомагати всім, хто у зоні ризику.

«Безумовно ми будемо допомагати, вирішувати питання, адже їх дуже багато. На передовій знаходяться медики, а також варто турбуватися про людей, які в зоні ризику - це люди похилого віку, поліцейські, водії громадського транспорту, люди, які кожного дня на виробництві. Працюємо різнопланово, шукаємо можливості допомогти суспільству у цій ситуації», - говорить перший заступник генерального директора ЖКК Сергій Рудковський.

У місцевій владі кажуть: наразі потрібна будь-яка допомога. Щодо паперових рушників, то їх використовують щоденно, зокрема й у інфекційному відділенні.

«Допомога надається практично щодня. Ми очікували цієї допомоги, адже це стосується інфекційного контролю. Як ви бачите це паперові рушники, які повинні використовувати лікарі та медичний персонал, це одноразові рушники. Ми маємо знати, що вологих тканинних рушників не повинно бути в лікарні, ми прагнемо до цього практично у всіх відділеннях. Це дійсно допомога, сьогодні ми маємо 100 ящиків досить велика кількість, але ми розуміємо, що ситуація динамічна і ми потребуємо цього щодня. В першу чергу, це інфекційне відділення, пологове відділення, приймальне відділення. Практично розподілять по пріоритетах по всій лікарні. Це дійсно допомога, сьогодні ми маємо 100 ящиків, досить велика кількість, але ми розуміємо, що ситуація динамічна і ми потребуємо цього щодня. Тому дійсно, вдячні Житомирському картонному комбінату та підприємство Папір-Мал за те, що вони надають таку допомогу», - говорить заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

Раніше бізнесмени Житомира разом з ЖКК передавали лікарям маски, респіратори, медичні костюми, медичні щитки та медичне устаткування.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: медики картонний комбінат допомога лікарі маски  
Матеріали по темі