Влада

Уряд виділив Житомирській області 25 млн грн: загальна площа збитків – близько 2 тис. га, 70 постраждалих будинків, 50 відселених людей

22 квітня 2020, 16:15

Кабінет міністрів 22 квітня виділив 25 млн грн на ліквідацію наслідків пожеж у Житомирській області.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв надзвичайно важливе рішення, що допоможе подолати наслідки лиха на півночі Житомирщини. На засіданні Уряду, Міністерству економіки доручено виділити 25 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації в Овруцькому районі. Ці кошти допоможуть відновити повну життєдіяльність людей в Островах, Магдині, Личманах та Нижній Рудні», – прокоментував голова ОДА Віталій Бунечко.

Облдержадміністрація нагадує, що в Овруцькому районі постраждали від лісових пожеж чотири села – Личмани, Магдин, Острови та Нижня Рудня. Там згоріло близько 70 будівель, як жилих, так і закинутих й майже пів сотні людей наразі залишилися без своїх домівок.

ОДА також оприлюднила зверненням від Житомирської обласної державної адміністрації на Секретаріат Кабміну, датоване 21 квітня 2020 року щодо виділення фінансової допомоги для покриття збитків внаслідок лісових пожеж.


Нагадаємо, станом на ранок 22 квітня в Овруцькому районі після локалізації всіх осередків почали ліквідацію пожежі: залучені підрозділи з інших областей України повертаються в місця дислокацій, а згарища в селах поки не розбирають, бо слідчі ще проводять відповідні дії в рамках відкритого кримінального провадження.

Як люди рятувалися від вогню та який вигляд мають села в Житомирській області після лісових пожеж дивіться в сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 21 квітня 2020 року в Овруцькому районі Житомирської області продовжували ліквідовувати лісові пожежі, які почалися 16 квітня. Нелокалізованим лишався один осередок поблизу сіл Жолудівка та Журба.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА пожежа КМУ збитки Овруцький район компенсація бюджет  
Матеріали по темі