Влада

Заступниця голови ОДА та мер Бердичева ігнорували масковий режим під час огляду ремонту дороги в райцентрі

29 квітня 2020, 16:28

Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко перевірила хід виконання робіт із капітальної реконструкції двох доріг у місті Бердичеві. Ремонт дорожнього покриття по вулиці Житомирській та по вулиці Вінницькій виконується в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це 29 квітня повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«На Житомирщині ще з кінця лютого цього року розпочалася реалізація проєктів у рамках програми «Велике будівництво». У Бердичеві наразі здійснюється капітальний ремонт дороги протяжністю 1,476 км (вул. Житомирська) та дороги протяжністю 0,701 км (вул. Вінницька). Як саме проходять роботи з капітального ремонту доріг у місті сьогодні, 29 квітня, ознайомилася Наталія Остапченко», - йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні по вулиці Житомирській виконані такі роботи: демонтували 208 пог. м бортових каменів; влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття площею 16000,0 м²; переклали 15 шт. горловин цегляних колодязів з люками. На цій дорозі мають ще влаштувати асфальтобетонне покриття площею 4984,0 м²; встановити 208 пог. м бортових каменів; перекласти 3 шт. горловин цегляних колодязів з люками. На виконання всіх робіт з Державного дорожнього фонду спрямовано 8660,5 тис. грн. Завершити всі роботи з капітального ремонту дорожнього покриття вул. Житомирської у м. Бердичеві повинні до 1 липня 2020 року.

По вулиці Вінницькій, що у Бердичеві, станом на 29 квітня 2020 року виконано такі роботи: зняли існуюче асфальтобетонне покриття глибиною 30 мм площею 16800,0 м²; розпочали розбирати бортові камені. Решту робіт передбачається виконати протягом травня-червня 2020 року. Обсяг фінансування цієї дороги складає 4071,0 тис. грн.

На фото, які ілюструють новину, видно, що заступниця голови ОДА та мер Бердичева Василь Мазур ігнорують карантинні обмеження – спілкуються без захисних масок та не дотримуються безпечної дистанції.

Як повідомляв Житомир.info, чотири тендери на ремонт вулиць в райцентрі Бердичів виграла фірма з Києво-Святошинського району Київської області ТОВ «Бахмачбудсервіс», дешевші пропозиції департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА відхилив.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА. Остапченко ремонт дорога Бердичів Мазур карантин  
Матеріали по темі