Влада

Житомирська міськрада оголосила конкурс на посаду начальника управління, яка вакантна вже майже рік

30 квітня 2020, 12:05

Виконавчий комітет Житомирської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління охорони здоров’я.

Про це інформує сайт міськради.

Вимога до кандидата на посаду: вища освіта за напрямом підготовки «Медицина» не нижче ступеня магістра, спеціаліста, післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»; вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація та управління охороною здоров’я». Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою.

«Оголошення надруковано в газеті «Теле Ехо» від 30.04.2020 року № 18. Прийом документів: з 30 квітня 2020 року по 29 травня 2020 року», - інформує міська рада.

Нагадаємо, 13 травня 2019 року мер Сергій Сухомлин своїм розпорядженням звільнив начальницю управління охорони здоров’я Марію Місюрову у зв’язку з переходом на посаду заступника Житомирського міського голови з соціально-гуманітарних питань. З того часу обов’язки начальника управління виконує заступниця Ірина Шкап.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 23 квітня 2019 року депутати звільнили заступницю мера Вікторію Краснопір та проголосували за призначення на цю посаду Марії Місюровою.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада вакансія УОЗ Місюрова  
Матеріали по темі