Суспільство

Експрес-реєстрація – найпростіший спосіб зареєструватися в газовому онлайн-сервісі 104.ua дистанційно

30 квітня 2020, 14:05

В умовах карантину, коли сім’ї знаходяться вдома і цілодобово користуються газом та іншими комунальними послугами, важливість безвідмовної роботи всієї критичної інфраструктури зросла в рази. Працівники АТ «Житомиргаз» роблять все, щоб забезпечити безперебійну і безаварійну доставку газу, сподіваючись на розуміння і підтримку споживачів.

АТ «Житомиргаз» підтримує позицію щодо зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати. У такий спосіб компанія хоче допомогти споживачам пережити цей непростий для всіх час. Також під час карантину запроваджено мораторій на припинення доставки газу споживачам, що мають заборгованість за послуги.

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому в період карантину, спеціалісти АТ «Житомиргаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн-сервісів на сайті 104.ua.

Для цього:

1. Подзвоніть із мобільного телефону до контакт-центру АТ «Житомиргаз» за номером 067-33-38-104.

Обов`язково телефонуйте саме з мобільного телефону. Він буде використаний при створенні вашого Особистого кабінету.

2. Повідомте оператору номер вашого особового рахунку та/або дайте відповіді на інші уточнюючі питання працівника контакт-центру.

3. Отримайте смс, у якому вказані ваші логін і пароль.

Після цього споживача газу зареєструють в Особистому кабінеті в онлайн-сервісі 104.ua.

Увійти на сайт можна одразу з мобільного телефону.

Для цього потрібно:

  • натиснути на посилання із смс;
  • натиснути кнопку «Вхід» на сайті;
  • вести логін і пароль вказані в смс.

Увійти до свого Особистого кабінету можна також з комп`ютера. Логін і пароль – ті ж самі.Увага! За одним номером телефону в експрес-реєстрації можна зареєструвати тільки 1 особовий рахунок.

Якщо у вас виникли проблеми з експрес-реєстрацію тому, що ви вже маєте старий акаунт – видаліть його самостійно. Як видалити старий акаунт- підкажуть працівники контакт-центру.

Щоб створити новий акаунт після видалення старого, ви можете знову подзвонити з мобільного до контакт-центру «Житомиргазу» та скористатись експрес-реєстрацією.

Також нагадуємо, що сплатити за доставки газу, передати показники лічильника, завантажити платіжку можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів 104.ua:

Пресслужба АТ «Житомиргаз»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: "Житомиргаз" карантин  
Матеріали по темі