Місто

​У Житомирі триває капітальний ремонт будівлі спортшколи «Авангард», вартістю понад 15 млн грн

30 квітня 2020, 18:29

У Житомирі тривають роботи з капітального ремонту дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». 30 квітня заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко перевірила хід виконання робіт на об’єкті, який ремонтується в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Про це 30 квітня повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

«Одним із знакових спортивних об’єктів на Житомирщині, який наразі ремонтується, є Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард». Там здійснюється капітальний ремонт будинку фізкультури ДЮСШ. Як проходять ремонтні роботи сьогодні, 30 квітня, перевірила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко», - йдеться у повідомленні.

У «Авангарді» триває виконання робіт відповідно до проєкту. Загалом там передбачено: проведення загально-будівельних робіт, модернізація інженерних мереж; облаштування внутрішніх приміщень; оздоблення фасадів та внутрішніх приміщень; благоустрій території; створення публічного простору.

Підрядники мають ще завершити оздоблення фасаду, закінчити благоустрій території, дофарбувати внутрішні приміщення, виконати капітальний ремонт приміщень першого поверху, санвузлів та великого спортивного залу.

Кошторисна вартість цього об’єкту – 15,5 млн грн.

За словами Наталії Остапченко, «Авангард» – це знаковий спортивний об’єкт для Житомирщини, який ремонтується в рамках реалізації національної програми «Велике будівництво».

В ОДА нагадують, що на Житомирщині у рамках «Великого будівництва» планують відремонтувати/реконструювати 7 приймальних відділень лікарень, 24 амбулаторії, 11 шкіл, 7 садочків та 9 стадіонів, а також здійснити капітальний ремонт понад 190 км доріг.

«Велике будівництво» – це програма Президента України, мета якої інфраструктурна модернізація. В рамках цієї програми планується здійснити масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні минулого 2019 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив про проведення тендера на капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської ДЮСШ «Авангард» по вулиці Фещенка-Чопівського, 10. Очікувана вартість об’єкта становила 13,5 млн грн.

Проводить капремонт ТОВ «Перспектива Місто Буд», з якою за результатами аукціону уклали договір на 13млн 199,2 тис. грн. Спершу роботи мали завершити до кінця 2019 року, проте згодом термін продовжили до 31 грудня 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Авангард ДЮСШ спортшкола капремонт  
Матеріали по темі