Місто

​Міська влада Житомира виступає за відкриття дитячих садочків і готова надати пропозиції Уряду

8 May 2020, 15:31

Постанова Уряду про послаблення карантинних заходів не передбачає відкриття шкіл та дитячих садочків, але міська влада готова надавати Уряду свої пропозиції щодо того, щоб все ж дозволити роботу дошкільних навчальних закладів. Це хочуть зробити для того, щоб працюючі батьки могли залишити дитину із вихователями, допоки вони на роботі. У муніципалітеті кажуть: готові продумати механізм, який дозволить батькам підтвердити необхідність віддати дитину в садочок.

«Для того, щоб знову не наганяти людей, не створювати черг, то я думаю, що в працюючих людей є перепустка на транспорт. І якщо вони отримали перепустку і підприємство працює, то так само ця перепустка може бути підтвердженням, щоб дитина пішла в садочок. Треба перенести якомога більше відповідальності на людей, щоб вони зрозуміли, що це безпека їх дітей. Є ситуації, коли треба вийти на роботу і нема на кого залишити дітей. І треба все ж відкривати дитячі садочки. Данія, наприклад робить це поступово. Саме для працюючих батьків. Ми подумаємо, як правильно це все зробити, щоб знову не створювати черг. Це потрібно буде максимально спростити. Але поки що ми, навіть, не бачимо намірів Уряду по відкриттю. Були заяви, що з першого вересня будуть відкриватись заклади. Як на мене, це неправильна ситуація. Уряду, може, й видніше, але я б відкривав садочки для працюючих», - каже мер Житомира Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, Кабмін оприлюднив постанову про послаблення карантину: дозволили тренування, роботу літніх майданчиків та магазинів в ТРЦ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитячі садочки карантин мер Уряд  
Матеріали по темі