Влада

Уряд дозволив легальним таксистам рухатися смугами для громадського транспорту

13 травня 2020, 16:20

На засіданні 13 травня Уряд схвалив проєкт постанови, розроблений Міністерством інфраструктури, який дозволяє водіям таксі рухатись окремою смугою для маршрутних транспортних засобів. Норма стосується лише легальних перевізників за наявності в них офіційного статусу (ліцензії).

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

«Сьогодні у багатьох країнах Європи та світу окремими смугами для громадського транспорту можуть користуватися і легкові автомобілі «таксі». Це дозволяє пасажирам швидко дістатися місця призначення, а не стояти в заторах у загальному потоці руху, чим підвищується якість цих послуг та комфорт перевезень. Сьогоднішнім рішенням Уряд підтримав внесення відповідних змін у Правила дорожнього руху, завдяки чому розширюється коло прав водіїв легальних таксі. Тепер вони також зможуть користуватися цими перевагами», - прокоментував рішення Уряду міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За статистикою, станом на березень цього року в Україні налічується 11086 чинних ліцензій на здійснення послуг таксі. Очільник Мінінфраструктури наголосив, що зміни, прийняті Урядом, також стимулюватимуть нелегальних перевізників таксі виконувати вимоги ліцензійного законодавства, щоб покращувати умови перевезень для громадян.

Міністерство нагадує, що відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» таксі – це легковий автомобіль, обладнаний розпізнавальним ліхтарем помаранчевого кольору на його даху, таксометром, сигнальним ліхтарем із зеленим та червоним світлом у верхньому правому кутку лобового скла, а також нанесеними на дверцятах авто з лівого та правого боків композиціями квадратів, розташованих у шаховому порядку.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко розпорядженням від 7 травня 2020 року створив обласну робочу групу з питань боротьби з нелегальним перевезенням пасажирів автомобільним транспортом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ таксі Мінінфраструктури Криклій транспорт  
Матеріали по темі