Суспільство

Жителі Житомирської області публікують у соцмережі фото у вишиваному вбранні

16 May 2020, 17:25

16 травня – Всесвітній день вишиванки. З нагоди свята департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації напередодні запрошував жителів області долучитися до онлайн-флешмобу «Історія моєї вишиванки». Обов’язковою умовою є позначення допису хештегом #історія_моєї_вишиванки. Також на фото потрібно позначити сторінку департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Дехто з жителів Житомирської області чітко виконав умови флешмобу й опублікував фото у вишитому вбрані.

Багато хто оприлюднив у Facebook «вишивані» фото довільно, без хештегів.

Світлини заступниці голови Житомирської облдержадміністрації Наталії Остапченко у вишиваному одязі розмістили на сайті ОДА.

«Я люблю одягатися у вишиванку. Це настільки особливий одяг, що він додає сил та енергії. Мені подобається носити вишиванку тому, що я – українка», – цитує пресслужба Наталію Остапченко.

Нагадаємо, переможців онлайн-конкурсу, оголошеного департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, оберуть 21 травня 2020 року – у День вишиванки в Україні.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році відзначали День вишиванки 16 травня. Розпочалось святкування вранці флешмобом та спільним фото на майдані Корольова у Житомирі. Фоторепортаж з «вишиваного» флешмобу дивіться тут А вже пообіді на вулиці Михайлівській відбувся танцювальний флешмоб у вишиванках.

Завершилося свято традиційною Вишиваною ходою центральними вулицями міста. Фоторепортаж з Вишиваної ходи 2019 у Житомирі дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День вишиванки вишиванка  
Матеріали по темі