Влада

У Житомирської ОДА з’явилася улюблена фірма: підписали договір на ремонт за 5 млн грн спормайданчика, дешевші пропозиції відхилили

2 June 2020, 16:24

Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації підписав договір на капітальний ремонт спортивного майданчика в Кирданівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Овруцької міської ради з ТОВ «Міттел». Вартість підписаного договору складає 5 млн 6 тис. 778 грн 73 коп.

Про це йдеться в договорі, опублікованому 27 травня на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі, яку оголосили 23 березня 2020 року, становила 5 млн 12 тис. 681 грн. Джерело фінансування – державний бюджет України. Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року.

Участь у торгах взяли три фірми: ТОВ «Динамо Інвест» з остаточною ціновою пропозицією у 4 млн 652 тис. грн, ТОВ «Науково-виробнича фірма “Термоуніверсал”» з остаточною ціновою пропозицією у 4 млн 710 тис. 106 грн 21 коп та ТОВ «Міттел» з остаточною ціновою пропозицію у 5 млн 6 тис. 778 грн 73 коп.

Пропозицію ТОВ «Динамо Інвест» відхилили, оскільки надана учасником довідка про досвід виконання аналогічних видiв робiт та копiя самого договору, що вказаний в довiдцi – про надання послуг з поточного ремонту спортивних полів, не відповідає вимогам додатку 6 до тендерної документації, також в наданій учасником формi відомостей про учасника не зазначена інформація, яка вимагається згiдно форми додатку 5 до тендерної документації.

ТОВ «Динамо Інвест» зареєстроване у Львові по вулиці Янева, 10. Спеціалізується фірма на діяльності спортивних клубів, статутний капітал – 50 тис. грн. Власником фірми є Роман Назарович Синявський.

Пропозицію ТОВ «Науково-виробнича фірма “Термоуніверсал”» відхилили, оскільки у тендерній пропозиції виявили наступні порушення: відсутня додаткова угода №1 до аналогічного договору; у договорах оренди техніки відсутній екіпаж, при цьому у довідці про працівників відсутні водії, які будуть керувати даними транспортними засобами; відсутнє економічне обґрунтування змін експлуатації будівельних машин і механізмів у вигляді порівняльного складу ресурсів кошторисних норм.

ТОВ «Науково-виробнича фірма “Термоуніверсал» зареєстроване в Житомирі по вулиці Рильського, 9. Спеціалізується фірма на монтажі водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонуванні, статутний капітал – 40 тис. грн. Власниками фірми є Олег Анатолійович Хребтань та Анатолій Давидович Хребтань.

12 травня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір з ТОВ «Міттел» й 27 травня замовник підписав договір з київською фірмою.

ТОВ «Міттел» (до 2 квітня 2020 року фірма називалась ТОВ “БК “ЕСЮ Україна”) зареєстроване в Києві по вулиці Юрія Іллєнка, 83-д. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал – 1 тис. грн. Власником фірми є Вахнін Євген Миколайович.


Нагадаємо, 14 травня цього року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір вартістю 5,4 млн грн з ТОВ «Міттел» на реконструкцію стадіону в Чуднові, п'ять дешевших пропозицій відхилили.

Як повідомляв Житомир.info, 6 травня 2020 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір вартістю 11,3 млн грн з ТОВ «Міттел» на капітальний ремонт вулиці в Бердичеві, дешевшу пропозицію відхилили. Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провело моніторинг цієї закупівлі й виявило порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї, в частині розгляду та/або відхилення (не відхилення) замовником тендерної (тендерних) пропозиції (пропозицій). Тендер рекомендували відмінити, але департамент ОДА 28 травня 2020 року уклав договір з ТОВ «Міттел».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА тендер спортмайданчик Овруч школа ремонт  
Матеріали по темі