Місто

​Для житомирських шкіл централізовано закуплять 82 комплекти мультимедійного обладнання за більш ніж 3 млн грн

3 червня 2020, 17:35

Департамент освіти Житомирської міської ради оголосив тендер на придбання 82 комплектів мультимедійного обладнання для 29 шкіл та навчально-виховних комплексів міської об'єднаної територіальної громади.

Про це йдеться в оголошенні від 1 червня 2020, оприлюдненому на ресурсі ProZorro.

Планується придбати комплекти, у складі проєктора, інтерактивної дошки та ноутбука.

Очікувана вартість закупівлі становить 3 млн 280 тис. грн.

Такі комплекти закуповують централізовано для 29 навчальних закладів, перелік яких наведений у додатку до тендерної документації.До середини червня замовник приймає тендерні пропозиції. Аукціон запланований на 17 червня.

Термін поставки товару - до кінця поточного року.

Нагадаємо, у червні 2019 році депутати Житомирської міської ради хотіли доручити департаменту освіти централізовано закупити мультимедійне обладнання для проєкту «Нова українська школа», але для цього не вистачило голосів. У листопаді того ж року Житомир.info вирішив дослідити, у кого закуповували мультимедійне обладнання та дидактичні матеріали житомирські школи, хто заробив на нецентралізованих закупівлях, подробиці читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 року в Житомирській міській раді депутат Олександр Рибак заявив про «зґвалтування» системи ProZorro під час закупівлі мультимедійного обладнання для шкіл, де, за його словами, чітко прослідковувалась змова. Тож було вирішено проаналізувати дану закупівлю на порушення законодавства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мультимедійне обладнання НУШ департамент освіти тендер  
Матеріали по темі