Влада

Редакція отримала «анонімку» про декларацію начальника управління Житомирської ОДА

5 червня 2020, 13:07

Редакція Житомир.info 5 червня отримала лист в брендованому конверті Житомирської обласної ради, в якому анонімний автор просив оприлюднити щорічну декларацію начальника управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації Сергія Безносюка та розповідає про його зловживання.

Нижче – фото листа та конверту. Зауважимо, що в обласній раді зазвичай в таких конвертах вручають грошові премії до своїх грамот.


Декларацію за 2019 рік Сергій Безносюк оприлюднив 21 травня: начальник управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи ОДА за рік отримав 538 тис. 288 грн зарплати та 49 тис. 955 грн пенсії. Готівкою він декларує 5 тис. доларів та 60 тис. гривень.

Зазначимо, що за 2018 рік зарплата Безносюка становила 451 тис. 832 грн й готівка в декларації не вказувалася.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2015 року звільнився директор департаменту цивільного захисту населення ОДА Юрій Острожинський і т.в.о. директора був призначений його заступник Сергій Безносюк. В квітні цього ж року замість департаменту створили відповідне управління і його очолив Безносюк. У вересні 2019 року голова ОДА Віталій Бунечко своїм розпорядженням перейменував управління цивільного захисту населення на управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА. управління Безносюк анонімка лист декларація  
Матеріали по темі