Місто

В Житомирі не послаблюють карантин: у ресторанах не можна приймати відвідувачів, не відкривають готелі та заклади культури

5 червня 2020, 17:57

У Житомирській міській ОТГ не будуть послаблювати протиепідемічні заходи.

Про це ввечері 5 червня повідомила пресслужба міської ради.

«Сьогодні відбулось засідання обласної та міської комісій з питань ТЕБ і НС. Виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в області показники наступні: інцедентність – 13,25; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я – 1,86 %; кількість ПЛР та ІФА тестів – 14,38. Враховуючи показники, комісії прийняли рішення тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів та території міської ОТГ та області», - йдеться у повідомленні.

Тобто, з 5 червня не дозволено діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів, а з 10 червня не буде дозволено діяльність закладів культури, у тому числі культурних заходів та діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

«У разі стабілізації епідемічної ситуації на території громади та її відповідності ознакам для послаблення протиепідемічних заходів комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій проведе позачергове засідання для прийняття рішення про послаблення заходів, виходячи з результатів оцінки поточної ситуації на території громади», - інформує міська рада.

Зазначається, що на території Житомирської міської ОТГ діють обмеження, що були прийняті на позачерговому засіданні виконавчого комітету 22 травня, бо Житомирська міська ОТГ не може на цей час перейти до наступного етапу послаблення.

Нагадаємо, постановою від 3 червня 2020 року Кабінет міністрів дозволив проведення релігійних заходів за умови дотриманням дистанції, а з 5 червня заклади харчування можуть приймати відвідувачів у приміщеннях. На брифінгу 5 червня голова ОДА Віталій Бунечко заявив, що буде ініціювати не перехід області до чергового етапу послаблення карантину через значне зростання виявлених нових випадків COVID-19.

Як повідомляв Житомир.info, станом ранок 4 червня 2020 року в Житомирській області лабораторно підтверджено 833 випадків COVID-19, з яких 53 виявлені упродовж останньої доби. За добу підтвердили ще 32 випадки коронавірусної інфекції і загальна кількість інфікований на ранок 5 червня становить 865 осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком карантин міськарада 
Матеріали по темі