Місто

Заступник мера Житомира розповів, які вулиці почнуть ремонтувати після завершення робіт на Великій Бердичівській та Чуднівській

10 червня 2020, 16:21

Ремонтні роботи на вулицях Великій Бердичівській, Леха Качинського та Чуднівській мають завершити в визначені терміни. Про це в коментарі Житомир.info розповів заступник міського голови Олександр Шевчук. За його словами, погода внесла корективи в роботу будівельників, але підрядна організація працювала із випередженням графіку і повинна вкластись в терміни – кінець червня.

«Вулиця Велика Бердичівська - наразі там проходить капітальний ремонт. Коли я давав останнє інтерв’ю, я казав, що до кінця червня ці роботи повинні бути виконані. Через те, що у нас було два тижні дощів, ми призупинили асфальтні роботи, але роботи підготовчі йшли в будь-яку погоду, тому ми встигаємо по Великій Бердичівській. Якщо все буде гаразд, то зараз проходять останні підготування і на вихідні дні ми вже будемо стартувати з основним останнім шаром асфальтобетону по вулиці Великій Бердичівській. Думаю, що ще півтора-два тижні і ми повністю закінчимо на Великій Бердичівській і вийдемо на нанесення дорожньої розмітки. Що стосується Чуднівської, то та сама ситуація: асфальтування було призупинено на час негоди, але зараз продовжуються роботи з пониження бортів, облаштовуються з’їзди, готується сама основа покриття від магазину «Океан» і в зворотному напрямку, ми плануємо на цьому тижні вже почати асфальтування. Іншу частину - спуск з мосту і вулицю Леха Качинського залишимо на наступних два тижні. В графіки, думаю, ми теж вкладаємось, було обіцяно закінчити до кінця червня», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Окрім цього, працівники комунальних підприємств проводять роботи з заміни комунікацій на вулицях, де проходить ремонт.

«На робочих нарадах було вирішено, що на цих вулицях, де проходить поточний ремонт асфальтного покриття, де проходить капітальний ремонт, провести заміну поворотних колекторів, заміну труб. Працював водоканал, на сьогодні ми бачимо роботи по Леха Качинського. Саме через те ми закриваємо цю Чуднівську до мосту. Роботи по виходу з Малої Бердичівської на Леха Качинського планують закінчити вже на цьому тижні. Тому у нас буде час зайнятись вулицею Леха Качинського. Те саме і по вулиці Великій Бердичівській: були роботи на перехресті Шевченка, замінено водогін та каналізаційні мережі, було відремонтовано більше 30 колодязів, замінено всі люки», - каже заступник мера.

Після завершення ремонтів Леха Качинського, Чуднівської та Великої Бердичівської у місті буде розпочато ремонт ще на кількох вулицях.

«Наступні роботи - це вулиця Грушевського, заміна верхнього шару покриття. Почнемо від вулиці Перемоги, трамвайні колії і до проспекту Незалежності, аж до району Глобала. Також плануємо зайнятись вулицею Театральною, де вона підходить до майдану Перемоги. Та вулиця Покровська. Покровську будемо починати з району старої Крошні, де у нас зроблена вже дорога на Черняхів. Будемо рухатись до переїзду, де зараз просто жахливий стан дороги. Тому ми не робимо аварійного ремонту, бо вона в планах на поточний ремонт. Краще трохи потерпіти, але зробити нормально дорогу», - сказав Олександр Шевчук.

Нагадаємо, 22 травня 2020 у Житомирі розпочали поточний ремонт вулиці Чуднівської: за півтора місяця обіцяють перекласти 6 км асфальту.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська (від бульвару Старого до вулиці Довженка) в місті Житомирі за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік.

27 березня 2020 року співробітники ПП «Автомагістраль» розпочали капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської, взявшись до робіт поблизу бульвару Старого.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога асфальт  
Матеріали по темі