Події

За хабар житомирським прикордонникам 34-річний росіянин заплатить 8,5 тис. грн штрафу

11 червня 2020, 15:58

Овруцький райсуд Житомирської області визнав винним та призначив покарання у вигляді штрафу в 8,5 тис. грн громадянину Російської Федерації, який намагався незаконно перетнути кордон і задля цього запропонував прикордонникам 5 тисяч гривень хабаря.

Про це йдеться в ухвалі суду від 29 травня 2020 року, опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За матеріалами суду подія сталася ввечері 28 лютого 2020 на пункті пропуску «Виступовичі», куди росіянин прибув пішки з Білорусі.

«Раніше чоловік перебував в Україні, але згідно з рішенням Державної міграційної служби, на підставі перевищення терміну перебування на території України його в кінці 2019 року було примусово видворено за межі України. В зв`язку з тим, що він перевищив термін перебування на території України, він добре знав, що наступний в`їзд до України йому законного передбачався в квітні 2020 року», - йдеться в матеріалах суду.

Чоловіку дуже потрібно було в особистих справах дістатися Херсону, тож він спробував перетнути кордон залізницею, але отримав відмову від прикордонників. Тоді він прийшов на автоперехід «Виступовичі» і під час перевірки документів у свій паспорт вклав 5 тисяч гривень. Але і ця спроба виявилась невдалою, більше того – прикордонники викликали правоохоронців, які відкрили кримінальне провадження.

«Обмірковуючи міру покарання для обвинуваченого судом враховуються, як ступінь тяжкості вчиненого ним кримінального правопорушення так і особистість обвинуваченого, який вчинив кримінальне правопорушення вперше, щиро розкаявся, а тому суд вважає, що його перевиховання та виправлення можливе без ізоляції від суспільства і призначає йому покарання у виді сплати штрафу», - йдеться в обґрунтуванні ухвали суду.

Як повідомляв Житомир.info, 28 лютого 2020 34-річний росіянин за 5 тис. гривень хабаря хотів без перешкод потрапити в Україну через Житомирську область.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хабар прикордонник кордон росіянин штраф суд  
Матеріали по темі