Влада

В Житомирській ОДА з’явилася посада заступника голови з питань «діджиталізації» та сектор цифрового розвитку

8 липня 2020, 11:20

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 30 червня 2020 року підписав розпорядження «Про введення в дію структури та зміни до штатного розпису апарату облдержадміністрації».

Документ оприлюднений на сайті обласної державної адміністрації.

«З метою подальшого удосконалення управління апаратом облдержадміністрації та у зв’язку із затвердженими 26 червня 2020 року змінами №5 до штатного розпису на 2020 рік ввести в дію з 01 липня 2020 року структуру та зміни до штатного розпису №5 апарату облдержадміністрації з штатною чисельністю працівників у кількості 90 одиниць», - йдеться у розпорядженні.

Визнано таким, що втратило чинність розпорядження голови ОДА №111 від 10 лютого 2020 року, яке вводило в дію структуру та зміни до штатного розпису з 10 березня поточного року. Зауважимо, що загальна чисельність працівників залишилася незмінною – 90 одиниць. Зокрема, керівництво ОДА – 7 одиниць: голова, перший заступник та керівник апарату залишаються, заступників буде троє, а не четверо, як раніше, але з 1 липня вводиться окрема посада заступника голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та взаємодії з правоохоронними органами.


Також розпорядження від 30.06.2020 року передбачає створення в апараті ОДА сектору цифрового розвитку в кількості 2 людей – завідувач сектору та головний спеціаліст. Ці штатні одиниці заберуть в управлінні з питань адміністративно-територіального устрою та організації роботи, скоротивши його чисельність з 11 до 9 осіб.

Зазначимо, що на порталі вакансій державної служби інформації про оголошення конкурсного відбору працівників нового сектору станом на 8 липня немає.

Також в коментарі Житомир.info перс-секретар голови облдержадміністрації Юрій Мельник повідомив, що призначення на посаду заступника голови ОДА з питань цифрового розвитку поки не планується.

«Конкурс ще не оголошували. Попередньо, призначення не передбачається», - зазначив Юрій Мельник.

Нагадаємо, зараз у голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка є чотири заступники: з 6 вересня 2019 року заступницею голови ОДА працює Наталія Остапченко, яка до цього була начальницею управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області; на початку листопада 2019 року першим заступником голови облдержадміністрації став киянин Володимир Федоренко; В грудні 2019 року на посаду заступника голови був переведений Віктор Градівський – директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА; з 28 січня 2020 року заступницею голови ОДА з гуманітарних питань працює киянка Віра Рогова, яка до цього очолювала департаменту освіти і науки Київської ОДА.

Інтерв’ю з Віталієм Бунечком про київські кадри, зламані «схеми» та невиконані обіцянки читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, 4 вересня 2019 року Кабінет міністрів схвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами: зміни мали запрацювати з 1 жовтня минулого року і, за словами тодішнього міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, це перший крок до повноцінної цифровізації всього документообігу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА штат Бунечко розпорядження заступник  
Матеріали по темі