Влада

​Нова заступниця голови Житомирської ОДА відповідатиме за питання праці, соціальної політики та освіти

28 January 2020, 11:12

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко представив нового заступника – з 28 січня Віра Рогова на новій посаді.

Про це 28 січня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

Відповідне розпорядження Віталій Бунечко підписав вчора, 27 січня. Голова ОДА представив нового заступника керівникам департаментів та управлінь облдержадміністрації під час апаратної наради.

«Віра Рогова пройшла всі погодження в Офісі Президента і тепер працюватиме на посаді заступника голови ОДА. Я впевнений, що Віра Рогова підсилить нашу команду та дасть можливість рухатися далі та розвивати Житомирщину. Під її керівництвом будуть такі структурні підрозділи облдержадміністрації, як департамент праці, соціальної та сімейної політики та управління освіти та науки», – сказав Віталій Бунечко.

«Вдячна за висловлену довіру та можливість приєднатися до команди. Переконана, що разом вдасться втілити важливі соціальні проєкти, які піднімуть рівень життя жителів області», – зазначила Віра Рогова.

За інформацією пресслужби ОДА: Рогова Віра Борисівна народилася 19 квітня 1965 року у с. Бакшеєвка Вовчанського району Харківської області.

Навчалася в Українському державному педагогічному інституті ім. М.П. Драгоманова‚ кваліфікація – вчитель української мови та літератури, також пройшла навчання у Білоцерківському національному університеті на спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Трудова діяльність:

  • 04.2013 – 11.2015 – заступник директора – начальник управління комунальних навчальних закладів департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
  • 11.2015 – 01.2020 – директор департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації.
  • 01.2020 – заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України», нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Таким чином, на даний час у Віталія Бунечка є чотири заступники, й лише один із них проживає у Житомирі – Віктор Градівський, який до цього очолював департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації. З 6 вересня 2019 року заступницею голови ОДА працює Наталія Остапченко, яка проживає в селі Микуличі Бородянського району Київської області й до призначення була начальницею управління фінансів Бородянської РДА Київської області. На початку листопада першим заступником голови облдержадміністрації став підприємець із Києва Володимир Федоренко.

Нагадаємо, 15 січня 2020 Кабінет міністрів погодив призначення Віри Рогової на посаду заступниці голови Житомирської облдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2019 Віра Рогова подала декларацію кандидата на посаду заступника голови Житомирської ОДА. Зазначається, що вона прописана у Києві, а фактично проживає в місті Біла Церква Київської області. На посаді директора департаменту освіти та науки Київської ОДА у 2018 році вона отримала 309 тис. 23 грн зарплати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Рогова ОДА освіта  
Матеріали по темі