Місто

У міськраді нагадали, що на деяких вулицях Житомира працюють комунальники, та показали схеми об’їзду

10 липня 2020, 11:56

Комунальні підприємства міської ради виконують роботи по заміні та реконструкції підземних комунікацій на проїжджих частинах деяких вулиць: працюють комунальні підприємства «Житомирводоканал» та «Житомиртеплокомуненерго».

Про це 10 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію управління комунального господарства.

Зазначено, що КП «Житомирводоканал» проводить аварійно-відновлювальні роботи без перекриття руху, місця проведення робіт огороджені.

КП «Житомиртеплокомуненерго» проводить роботи по заміні теплової мережі. У зв’язку з цим змінено рух транспорту:

вулиця Святослава Ріхтера (від вул. Тараса Шевченка до вул. Івана Кочерги) – ліву сторону проїжджої частини перекрито, рух автотранспорту здійснюється у двосторонньому напрямку по правій стороні проїжджої частині;

• вулиця Мала Бердичівська (від вул. Миколи Лисенка до вул. Леха Качинського) – ліву сторону проїжджої частини перекрито; рух транспорту здійснюється по правій стороні в односторонньому напрямку, об’їзд можливий через майдан Соборний.

Як повідомляв Житомир.info, 11 червня 2020 року на вулиці Великій Бердичівській у Житомирі стався порив каналізаційної мережі. У зв’язку з цим рух транспорту від перехрестя з вулицею Кочерги до перетину з вулицею Чорновола був перекритий.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: перекриття комунальники дорога об'їзд  
Матеріали по темі