Влада

​До Дня підприємця в Житомирській ОДА нагородять кращих представників бізнесу, які відповідально працювали в умовах карантину

10 липня 2020, 13:11

У Житомирській області створили організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності області.

Відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації №392 «Про організацію заходів з відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності з нагоди Дня підприємця» від 6 липня опубліковане на сайті Житомирської ОДА.

«Утворити обласний організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності області у 2020 році у складі згідно з додатком.

2. Затвердити номінацію «Відповідальний бізнес Житомирщини». 3. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам надати Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики до 27.07.2020 року пропозиції громадських організацій, об’єднань підприємців, установ та організацій, з описом їх досягнень у відповідній сфері бізнесу, внеску у соціально-економічний розвиток району, міста, соціальної відповідальності в умовах запровадження карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої кopoнaвipycoм SARS-CoV-2…», – йдеться у розпорядженні.

Подати в ОДА узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження Департамент агропромислового розвитку та економічної політики має до 10 вересня.

Також в розпорядженні йдеться, що про кращих суб’єктів підприємницької діяльності, відзначення та привітання в режимі онлайн з нагоди Дня підприємця будуть виготовлені відеоматеріали.

Як повідомляв Житомир.info, 28 серпня 2019 року напередодні професійного свята у Житомирі відзначили кращих підприємців області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День підприємця оргкомітет розпорядження ОДА  
Матеріали по темі