Події

Експертиза встановила причину смерті трирічної дівчинки з райцентру Житомирської області, яку привезли у лікарню з симптомами отруєння

14 липня 2020, 10:27

Експерти встановили причину летального випадку в смт Романів Житомирської області, де 16 червня померла трирічна дівчинка. У дитини підозрювали отруєння, однак, як показала експертиза, дівчинка мала захворювання крові.

Про результати досліджень причин смерті дитини Житомир.info 14 липня повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Під час дослідження у дитини було виявлено гострий стан не діагностованого раніше захворювання крові, що й стало причиною смерті», – повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції у Житомирській області.

Нагадаємо, 16 червня 2020 року в смт Романів Житомирської області у лікарні померла 3-річна дівчинка. До медичного закладу дитину привезли батьки з симптомами отруєння. Попередньою причиною смерті називали отруєння невідомою речовиною.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2019 року у смт Романів Житомирської області 28 листопада у лікарні померла 9-річна школярка. Попередня причина – ускладнення від вірусної інфекції.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Романів дитина смерть отруєння  
Матеріали по темі