Влада

У райсуд Житомирської області президент призначив суддю, який 6 років займався підприємницькою діяльністю

16 липня 2020, 09:01

Президент України Володимир Зеленський призначив суддю в Радомишльський районний суд Житомирської області.

Про це йдеться в указі №276/2020 «Про призначення суддів», опублікованому на офіційному сайті президента 15 липня 2020.

«Відповідно до частини п’ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити у місцеві загальні суди на посади судді Радомишльського районного суду Житомирської області МЕЛЬНИКА Олександра Вікторовича», - йдеться в указі президента.

26 травня 2020 Мельник Олександр Вікторович оприлюднив декларацію кандидата на посаду судді в місцевий суд, у якій вказано, що він зареєстрований у місті Малин. У 2019 році займався підприємницькою діяльністю, від якої отримав дохід у 328,7 тис. грн. У березні 2019 року він також подавав декларацію кандидата на посаду судді, у якій зазначив, що упродовж попереднього 2018 року отримав від підприємницької діяльності дохід у майже мільйон гривень.

За даними ресурсу YouСontrol, Мельник Олександр Вікторович займається підприємницькою діяльністю в сфері права з червня 2014 року.

Нагадаємо, 7 липня президент призначив суддів у чотири райсуди Житомирської області: Бердичівський, Брусилівський, Романівський, Малинський.

Як повідомляв Житомир.info, 2 липня 2020 президент призначив суддею Бердичівського міськрайонного суду Людмилу Хоцьку, яка до цього керувала апаратом Корольовського райсуду Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд суддя призначення Радомишль  
Матеріали по темі