Суспільство

​Житомирська ГО виграла грант на встановлення 68 камер відеоспостереження на території області

21 липня 2020, 14:43

Місцева громадська організація «Атошник» отримала грант на встановлення 68 камер відеоспостереження на 19 адміністративних приміщень у містах та на дорогах Житомирської області.

«Грант загальною вартістю 375 тисяч, фінансується Програмою розвитку ООН. В Житомирі і в області ми подивилися статистику і одна із проблем - криміногенна обстановка, і ми зрозуміли, що атошники можуть взяти на себе ту функцію, яка б стала гарантом безпеки. Ще одним нюансом стало те, що багато пограбувань на території області різноманітних, перш за все, на поштових відділень та гастролерами, це відділення, які знаходяться на дорогах», – розповідає представник ГО «Атошник» Михайло Кучерук.


Проєкт у Житомирській області реалізується за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

У Житомирі встановили 24 камери на 8 об’єктах. Доступ до записів має поліція й камери вже зафіксували кілька правопорушень.

«Поліція зняла відео, де попався злочинець, який грабував квартири. Він вийшов і не знав, що там є ці відеокамери. Друге біля Франка, там біля дитячої обласної поліклініки був розбійний, як я розумію, напад і також відеокамери це зафіксували», – каже Михайло Кучерук.

Також в рамках проєкту громадська організація разом із представниками поліції планує провести зустрічі із молоддю.

«Ветерани АТО, які мають реальний бойовий досвід підуть на зустріч із учнями старших класів, студентською молоддю, де ми, крім розповідей про бойові дії, життя кожного із нас, будемо рекламувати усе-таки те, що головне в житті - це закон, порядок, повага до поліції. Ми це будемо робити разом із поліцейськими, щоб формувати у підростаючого покоління повагу до закону і розуміння, що в наших руках наше безпечне життя», – додає Михайло Кучерук.


Як повідомляв Житомир.info, ветерани та учасники бойових дій Житомирщини, які долучилися до проєкту «Стартап програма для атошників», 25 вересня 2019 року презентували власні бізнес-ідеї.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: грант камери відеоспостереження  
Матеріали по темі