Місто

​Чат-боти в соцмережах інформуватимуть житомирян про аварійні відключення води, ремонт доріг та зміну руху транспорту

23 липня 2020, 12:39

Житомирський виконком на позачерговому засіданні 23 липня проголосував за проєкт рішення, яким передбачається створення системи інформування населення за допомогою чат-ботів в Viber та Telegram. Інформація стосуватиметься аварійних відключень води, ремонту доріг, зміни руху транспорту та інших події міста.

За відповідне рішення проголосували всі члени виконавчого комітету.

«З метою інформування населення про надзвичайні події пропонуємо створити систему інформування населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади і прийняти положення про неї. Люди зможуть добровільно підключитися, на безкоштовній основі. до цієї системи і отримувати ключову інформацію по різним напрямам: від інформування населення про надзвичайні події до перекриття доріг, планові роботи. Це будуть чат-боти у Viber та Telegram. Людям треба просто підписатися і щодня отримувати інформацію про те, що відбувається в місті. Управління інформаційної діяльності проведе роботу по рекламі цієї системи», – сказав начальник відділу інформаційних систем КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради» Ігор Дзюбенко.

Секретар міської ради Наталія Чиж додала, що підприємства, комунальні установи і всі, хто підпорядковується Житомирській міській раді, зобов’язані згідно з цим рішенням надавати відповідну інформацію у визначений час. Узагальнювати інформацію буде міський інформаційний центр, а модератором є Управління по зв’язках з громадськістю.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці грудня 2018 року Житомирський водоканал розсилав SMS-повідомлення про відключення води.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: чат-боти виконком  
Матеріали по темі