Місто

Житомирський водоканал розсилатиме SMS-повідомлення про відключення води

20 грудня 2018, 15:13

КП «Житомирводоканал» 21 грудня запускає новий сервіс – SMS-інформування про тимчасове відключення води.

Про це 20 грудня повідомила прес-служба житомирського водоканалу.

«Аварійні ситуації, які зумовлюють відключення води, виникають щодня. КП «Житомирводоканал» докладає зусиль, щоб вчасно повідомити про них своїх абонентів: інформацію про ремонтно-експлуатаційні роботи ви завжди можете отримати на нашому сайті https://vodokanal-zt.org.ua/ та сторінці КП «Житомирводокана» у Фейсбуці. Окрім того, для вашої зручності ми створили новий інформаційний сервіс «ZTVODOKANAL», який допоможе нам доводити до вашого відома важливу інформацію про відключення води максимально швидко. Відтепер сервіс SMS-інформування надсилатиме повідомлення тим абонентам, у чиїх будинках буде припинено водопостачання», - йдеться у повідомленні.

Проте, що потрібно зробити житомирянам, аби їм надходило сповіщення про відключення води в будинку, мікрорайоні Житомир.info розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

«Зазначу, що ніяких додатків скачувати на телефон не потрібно. Ми маємо базу контактів, тобто люди, коли телефонують на водоканал, за бажанням, залишають свої контакти, і на ті номери ми відправляємо SMS-повідомлення, де інформуємо персонально житомирян, коли у них не буде води, і коли вона з’явиться. Інша інформація, яка важлива для наших споживачів також буде надходити їм на телефон. Кошти за цю послугу в містян зніматися не будуть. Для тих, хто хоче отримувати таку послугу потрібно передзвонити до call-центру (0800-752-553 або 550-552, дзвінок безкоштовний) і залишити свій номер телефону, і їм також буде надходити інформація про те, що у їх будинку не буде води. Сервіс запускаємо в роботу 21 грудня», – розповів Андрій Нікітін.

Як повідомляв Житомир.info, 12 жовтня 2018 року на сайті водоканалу з’явилася інформація про те, що комунальне підприємство «Житомирводоканал» пропонує містянам звернутися в call-центру та підключитися до послуги SMS-сповіщення про аварії на водогоні та відсутність води.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Нікітін водоканал повідомлення  
Матеріали по темі