Місто

Через карантин випуск молодих лейтенантів Житомирського військового інституту буде в закритому режимі з онлайн трансляцією

23 July 2020, 18:59

Без батьків, друзів та гостей і з безпечною дистанцією між курсантами - саме так цьогоріч пройде випуск молодих лейтенантів Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова. Через карантинні заходи випуск офіцерів відбудеться в закритому режимі, втім, подивитись урочисту церемонію можна буде онлайн.

«25 липня о 9:30 в літній естраді «Ракушка» буде відбуватись церемонія випуску молодих лейтенантів Житомирського військового інституту ім. Сергія Павловича Корольова. У цьому році ми міняємо традицію: проводимо це не на території військового інституту в зв’язку з карантинними заходами, а проводимо в літній естраді «Ракушка». Буде організована онлайн-трансляція для того, щоб батьки, рідні, знайомі, друзі змогли побачити всю церемонію і порадіти за наших лейтенантів, побажати їм гарної служби в Збройних силах України», - повідомив заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення Володимир Наконечний.

Початок трансляції о 09.30 год 25 липня на Житомир.info.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році на випуску в Житомирському військовому інституті молоді офіцери співали пісню «Армія з народом».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: випуск військовий інститут курсанти трансляція  
Матеріали по темі