Суспільство

​У Житомирській області пошуківці розкопали останки солдата Вермахту, а з ним німецько-російський розмовник, каблучку та особисті речі

27 July 2020, 09:17

У Ємільчинському районі місцевий житель шукав монети, а знайшов останки солдата армії Вермахту. Пошуківці розкопали багато особистих речей солдата.

Про це 26 липня повідомили на сторінці Історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у Facebook.

«Самостійно розкопувати не став, та повідомив про знахідну нашу організацію. Під час проведення робіт по супутнім речам вдалося встановити, що знайдений солдат відноситься до армії Вермахту. Скоріше за все він потрапив під артилерійський вогонь так як рештки в ямі лежали хаотично. Грудна частина майже повністю була відсутня. Солдат загинув у липні 1941-го року. При ньому було знайдено досить багато особистих речей, серед яких каска, протигаз, чоботи зі шпорами (скоріше за все був кавалеристом), кишеньковий годинник, каблучка, гребінець, німецько-російський розмовник, залишки бінокля, запальничка, ніж, ручка, олівець, фляга та набір для чистки зброї. Нажаль жетона при солдаті не було», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області 16 квітня чоловік шукав монети, а знайшов останки солдата Вермахту

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пошуківці солдат Вермахт  
Матеріали по темі