Влада

Суд розглядав справу щодо притягнення до відповідальності заступниці мера Житомира за інформацію про вільні земельні ділянки

27 липня 2020, 13:26

Корольовський районний суд м.Житомира розглядав справу щодо заступниці мера Світлани Ольшанської, яка порушила право громадянина на інформацію та на звернення.

Судове засідання відбулося 2 липня 2020 року, відповідна постанова оприлюднена 13 липня.

«Суддя Корольовського районного суду м.Житомира Янчук Н.П. розглянула матеріали справи, що надійшли з Регіонального представництва в північних областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, працює: Житомирська міська рада, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з 01.03.2018 року, за ч.2 ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - йдеться у матеріалах суду.

Покарання за цією статтею – штраф від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 425 грн до 850 грн).

В постанові зазначається, що чоловік 21 лютого 2020 року звернувся до Житомирської міської ради із запитом щодо інформації про наявність вільних земельних ділянок комунальної власності на території міста Житомира, їх місцезнаходження, кадастровий номер, які можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та надані у власність.

Листом від 03.03.2020 року за підписом заступниці мера Світлани Ольшанської. заявнику було повідомлено про відсутність інформації щодо вільних земельних ділянок комунальної власності на території м.Житомира, які можуть бути використані під забудову.

«Відповідь на запит надано з порушенням строку встановленого частиною першою статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме 03.03.2020 року, тобто через сім днів з дня надходження запиту та відправлено лише 13.03.2020 року, тобто через 16 робочих днів про, що свідчить відбиток поштового штемпеля на конверті. Таким чином, ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 212-3 КУпАП», - йдеться у постанові.

Правопорушниця в судове засідання не з`явилась, подала до суду клопотання про закриття провадження в справі у зв`язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Оскільки з моменту вчинення порушення пройшло більше ніж три місяці, то суд вирішив провадження по справі «закрити у зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення».

Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2019 року Корольовський районний суд у зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення закрив провадження у справі про адміністративні правопорушення (Порушення законодавства про закупівлі) начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Романа Крисюка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ольшанська суд інформація запит протокол  
Матеріали по темі