Місто

У Житомирі відновив роботу «Острів пригод»

6 серпня 2020, 10:55

«Острів пригод» відкрито!

Нарешті дочекались! Улюблений центр сімейного дозвілля всіх житомирян "Острів пригод" знову працює! Після вимушеної перерви, сімейний центр з радістю запрошує друзів знову поринути у вир розваг та драйву: нумо стрибати на батуті, гайда кататись на ролер-дромі, мерщій займай місце за улюбленим гральним автоматом! Не забудь зазирнути до 7Д-кінотеатру - так приємно знову переглянути улюблені стрічки або подивитись новенький мультик, якого ще не бачили! І, звичайно ж, у ресторані на вас чекає найсмачніша піца, неперевершений смак якої ви не змогли забути за тривалий час нашої "карантинної" розлуки.

А щоб радість від довгоочікуваної зустрічі була повною, сімейний центр підготував вам безліч спеціальних пропозицій - не забудьте запитати про них у адміністратора.

І, звичайно, тут потурбувались про безпеку - витримано всі вимоги та рекомендації щодо безпеки відвідувачів: санітайзери, регулярна дезінфекція, персонал у засобах індивідуального захисту, соціальна дистанція - все передбачено. Отже, улюблений "Острів" створив всі умови, аби дозвілля вашої родини було максимально цікавим, захоплюючим і, головне - безпечним.

Розважаймось відповідально! До зустрічі на "Острові пригод"!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Острів пригод  
Матеріали по темі