Місто

​У Житомирі розглядають можливість заміни гумових «лежачих поліцейських» на асфальтобетонні, бо вони дешевші

6 серпня 2020, 14:27

На черговому засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху, яка відбулась 8 серпня 2020, розглядали можливість заміни гумових «лежачих поліцейських» на асфальтобетонні.

Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Роман Кравчук.

«На минулому засідання підняв питання резинових лежачих, які кожного року демонтують на зиму і знову весною монтують. Фактично, пів року безпекою пішоходів нехтують заради прибирання снігу (особливо цієї зими). В КП «УАШ» за нашим дорученням провели розрахунки вартості 1 м погонного лежачого поліцейського: резиновий коштує 1500 грн, щорічно 600 грн на монтаж і відповідно 600 на демонтаж, а асфальтобетонний 600 грн і ніяких робіт. Вигода для бюджету очевидна, плюс безпека цілий рік. Сподіваюсь, нинішня практика відійде в минуле. Цікаво, хто колись придумав таку схему...», - написав Роман Кравчук.


У КП «Управління автомобільних шляхів» відповіли, що у питанні заміни гумових «лежачих поліцейських» на асфальтобетонні не все так однозначно, адже влаштування кожного асфальтобетонного потребує окремого обстеження, крім того, вартість доволі умовна.

Нагадаємо, у 2019 році на «лежачі поліцейські» в Житомирі витратили близько 230 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, перед 1 вереснем у 2017 році біля шкіл та дитсадків Житомира встановили близько 30 «лежачих поліцейських», проте уже в листопаді їх почали знімати. У мерії тоді пояснили, що пристрої примусового зниження швидкості – це сезонні конструкції, які на зиму необхідно демонтувати, аби снігоприбиральна техніка їх не пошкодила.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лежачий поліцейський безпека руху УАШ  
Матеріали по темі