Місто

На День прапора у Житомирі планують мітинг, на річницю Незалежності – рекреаційні локації в парку та музику на Михайлівській

13 серпня 2020, 15:09

Виконавчий комітет збирається затвердити план заходів з відзначення Дня державного прапора та 29-ї річниці Незалежності України.

Відповідний проєкт рішення оприлюднений 13 серпня.

«Організувати та провести 23-24 серпня 2020 року урочисті та святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України та затвердити план проведення згідно з додатком. Зобов’язати: управління культури міської ради забезпечити організацію та проведення урочистих та святкових заходів у встановлені строки та провести видатки згідно з наданими рахунками в межах бюджетних призначень; управління житлового господарства міської ради, управління комунального господарства міської ради та управління транспорту і зв’язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Парк» Житомирської міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведення заходів, облаштування територій біотуалетами та сміттєзбиральними засобами», - йдеться у проєкті.

Управління транспорту і зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» та приватними перевізниками, мають святково оформити рухомий склад транспорту прапорами з державною символікою, а управління комунального господарства повинно святково оформити прапорами з державною символікою вулиці Велика Бердичівська, Київська та Театральна.

Щодо самих заходів, то 23 серпня після урочистого підняття прапора на майдані Корольова запланований мітинг на майдані Соборному, де знаходиться Алея Героїв. 24 серпня у День незалежності в парку з 12:00 до 20:00 будуть «рекреаційні локації» на галявинах, а з 15:00 до 18:00 – розважальна програма для сімейного відпочинку «Україна. Народжені незалежними!». Цього ж дня на пішохідній Михайлівській облаштують тематичні фото-зони, а з 17:00 до 21:00 там буде «вечір сучасної класичної музики».


Нагадаємо, у 2019 році День незалежності в Житомирі розпочався відкриттям турніру з юнацького футболу на «Спартак Арені», а головні святкові заходи цього дня проходили в парку культури і відпочинку імені Гагаріна.

Як повідомляв Житомир.info, 22 серпня 2020 року на території аеропорту «Житомир» планують провести міжнародний фестиваль KOROLEV AVIA FEST, на який запросять гурт Dzidzio: управління культури вже визначило переможця тендеру, який за 330 тис. грн має організувати «робоче середовище під час проведення фестивалю».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком День прапора День незалежності парк концерт заходи  
Матеріали по темі