Здоров'я

​Чотири міста та райони Житомирської області у «жовтій зоні» за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19

15 серпня 2020, 15:42

У Житомирській області в «жовту зону» за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 потрапили чотири міста та чотири райони.

Про це свідчать дані оновленої 15 серпня карти Центру громадського здоров’я України з візуалізації епідемічних показників на рівні районів та міст обласного значення.

За даними карти, в жовтій зоні незмінно з минулого тижня міста Житомир та Бердичів, приєдналися до них Малин та Новоград-Волинський. Серед районів «жовтими» залишились Любарський, Романівський та Пулинський і додався Черняхівський район. Натомість Житомирський район став «зеленим».

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні усі регіони в залежності від епідеміологічної ситуації поділили на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону, при цьому для кожної зони діють окремі обмеження. Тоді до жовтої зони потрапили міста Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та Любарський, Романівський, Пулинський, Черняхівський райони.

Як повідомляв Житомир.info, станом 7 серпня два міста та чотири райони Житомирської області потрапили до жовтої зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Станом на ранок 15 серпня у Житомирській області за добу підтвердили 44 нові випадки коронавірусу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карта зони коронавірус  
Матеріали по темі