Суспільство

​Вчитель інформатики з Житомира став фіналістом Національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020

16 серпня 2020, 09:54

Вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17Микола Тарасюк увійшов у Топ-50 фіналістів Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Про це Житомир.info 15 серпня повідомили організатори Національної премії.

«Вчитель з Житомирської області, а саме: Микола Тарасюк вже на шляху до головного призу премії - чверть мільйону гривень», – повідомили організатори.

На сайті премії зазначено, що Микола Тарасюк представляє Житомирську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №17. Предмет: Інформатика

«Микола веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна. Разом з учнями він працює над новими напрямками: короткометражні фільми, анімація, комп’ютерна графіка. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію», – повідомляють на сайті.

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, створена громадською спілкою “Освіторія”. Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році житомирський учитель інформатики Ігор Баранов увійшов до ТОП-50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Ігоря Баранова 5 листопада 2019 року конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім. Очерета.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вчитель премія інформатика ЗОШ №17  
Матеріали по темі