Фоторепортаж

Вісім місяців після капремонту Параджанова у Житомирі: ями і тріщини на тротуарах, провалені бордюри і розкопки на дорозі

26 серпня 2020, 16:11

Вісім місяців тому в Житомирі закінчили капітальний ремонт півторакілометрового відрізка вулиці Параджанова - від перехрестя з Київським шосе до Параджанова, 64.

Відтоді на новооблаштованих тротуарах вже з’явилися ями, місцями покосилися бордюри. На проїжджій частині нещодавно відремонтованої вулиці Параджанова місцями ведуться ремонтні роботи. Крім того, подекуди стерлася розмітка.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Параджанова погодили ще на виконкомі 18 квітня 2018 року, розпочали ремонтувати зазначену ділянку наприкінці вересня 2018 та мали завершити у липні 2019, проте у відведені терміни не вклалися і закінчили роботи у грудні 2019.

Фінансувався капітальний ремонт вулиці у промисловій зоні Житомира за кошти Державного дорожнього фонду. Загальна кошторисна вартість об’єкту складала 33 млн грн, договірна ціна 28,5 млн грн. Виконувала ремонт підрядна компанія «ALKE».

Який вигляд вулиця Параджанова мала через чотири місяці після завершення, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Параджанова капремонт асфальт  
Матеріали по темі