Місто

Якщо підрядник не відремонтує до 15 липня дорогу на Параджанова у Житомирі, то його оштрафують

13 червня 2019, 16:50

Розрита по обидва боки дорога та вибоїни на проїжджій частині, в яких можна загубити колеса. Так люди відгукуються про вулицю Параджанова у Житомирі, яка капітально ремонтується за кошти дорожнього фонду, а саме - 28 млн грн. Чому дорожньо-будівельні роботи просуваються так помалу, роз’яснює начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації Роман Крисюк.

«Я особисто, в понеділок, був на об’єкті, там працювало 23 людини. Але є дуже багато труднощів в реалізації того проекту. По-перше, дорога, що існувала там, вона розширюється по обидва боки, і проїжджа частина буде ширшою, влаштовуються тротуари. Дуже багато на сьогодні по вул. Параджанова комунікацій. Вчора у нас була ситуація, коли виконувались відповідні роботи по встановленню поребрика і трактором зачепили лінію 10 тисяч кВт, було знеструмлено певний житловий район і вже РЕМ проводила ремонтні роботи на тій ділянці. Підрядники ще почали казати, що ми маємо їм компенсувати за те, що трапилось, але в проекті чітко було передбачено, що при виконанні тих робіт вони мають завчасно інформувати працівників РЕМу, а ті в свою чергу мають делегувати туди свого представника для того, щоб не було такого випадку, як вчора», - розповідає начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк.


Втім, це далеко не весь список перешкод на шляху до реалізації проекту.

«Проблема виникла і по газовим мережам. Частина люка виходить на проїжджу частину, частина на тротуар. Будемо робити певні коригування в проекті і робити обхід тротуару навколо цього колодязя», - додає Роман Крисюк.

А от ті ділянки ремонтованої дороги із явно завищеними люками іще будуть дороблятися, - запевняє Роман Крисюк.

«На сьогодні люки встановлені по відмітках, відповідно проекту, а зверху іще буде влаштовуватись один шар за асфальтобетоном», - каже начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА.

Врешті, що і як би не було, але нарікання на якість роботи підрядника не перестають надходити і їх, по можливості, намагаються вирішити, - переконує начальник профільного управління облдержадміністрації.

«Було дуже багато нарікань, щоб змінити підрядника. Замінити можна, але це нова процедура закупівель. Знову таки відтермінування, хто виграє тендер, потім коригування проекту і це тільки затягування часу. Ми змусили підрядника підписати додаткову угоду, відповідно до графіку вони мають виконати весь комплекс основних робіт до 15 липня. Це мають бути чотири острівці безпеки, вкладені усі шари покриття, мають бути повністю облаштовані всі тротуари. В проекті немає тільки розмітки», - зазначив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк.

Чи вдасться підряднику виконати умови угоди та вчасно здати роботи, покаже час. А поки водіям та пішоходам, щонайменше місяць, доведеться миритися із так званими «розкопками» на Параджанова.

Нагадаємо, на початку червня в ОДА пояснили, чому на Параджанова в Житомирі призупинили ремонт та вивезли техніку.

Як повідомляв Житомир.info, 11 квітня 2019 року підрядну компанію «ALKE», яка ремонтує вулицю Параджанова у Житомирі, попередили про розірвання угоди. На сесії міськради 23 квітня 2019 депутат Олександр Рибак обурився, що в Житомирі перед Пасхою вперше не робили ямковий ремонт, а ями на дорозі по Параджанова сягають 60 сантиметрів.

600 метрів вулиці Параджанова в Житомирі ремонтують за кошти дорожнього фонду облдержадміністрації, тому за нього відповідає ОДА. Рішення про передачу ОДА функцій замовника на ремонт вулиці ухвалили на виконкомі Житомирської міської ради 20 червня 2018. Вартість проекту складає 28,5 млн грн. Роботи планували завершити до липня 2019 року. Зранку 28 травня 2019 року на Параджанова на добу обмежили рух транспорту та приступили до вкладання першого шару асфальту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Параджанова Крисюк ремонт дорога асфальт  
Матеріали по темі