Місто

​У Житомирі за майже 1,5 млн грн хочуть побудувати 4 сектори кладовища та автостоянку

3 вересня 2020, 15:34

У Житомирі планують розширити міське кладовище ще на 4 сектори та побудувати автостоянку.

Про це йдеться в оголошенні про проведення тендеру, опублікованому на ресурсі ProZorro 3 вересня.

Закупівлю послуг з будівництва кладовища та автостоянки на міському кладовищі по Західному шосе в Житомирі (3 пусковий комплекс, І черга) проводить управління комунального господарства. Планується побудувати чотири сектори кладовища – 58,59, 60 та 61.

Очікувана вартість робіт становить 1 млн 457,7 тис. грн. Будівництво кладовища передбачає підготовчі роботи (розчищення ділянок від дерев і чагарників, корчування пнів), земляні роботи (розроблення та перевезення ґрунту, планування площ бульдозерами) та влаштування дорожнього одягу (влаштування основи зі щебеню та асфальтування проїздів). Завершити роботи планують до кінця наступного 2021 року.

До 17 вересня тендерний комітет чекає на пропозиції від бажаючих взяти участь у тендері, з датою початку аукціону поки не визначились.

Зазначимо, що у серпні 2020 управління комунального господарства замовляло коригування робочого проєкту будівництва кладовища та автостоянки, яке обійшлось у 85 тис. грн.

Нагадаємо, у грудні 2019 року в Житомирі вдвічі зросли тарифи на поховання.

Як повідомляв Житомир.info, через карантин у поминальну неділю 26 квітня 2020 на Корбутівському кладовищі вперше не було людей, на території чергували правоохоронці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кладовище сектор будівництво Дружба  
Матеріали по темі