Влада

ОДА та Житомирська міська рада визначили, як їм треба повідомляти про корупцію

9 вересня 2020, 14:56

Обласна державна адміністрація та Житомирська міська рада офіційно визначила, як їм мають повідомляти про можливі корупційні дії.

Розпорядження «Про організацію контролю за дотриманням вимог антикорупційного законодавства» голова ОДА Віталій Бунечко підписав 3 вересня 2020 року.

Регулярними каналами повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень Бунечко визначив телефон своєї «гарячої ліні» (0412) 42-02-02 та дві електронні скриньки. Обмежень щодо подання повідомлень в розпорядженні голови ОДА немає.Ще раніше зі способами повідомлення про корупційні дії визначилися в Житомирській міській раді: 20 серпня 2020 року мер підписав розпорядження «Порядку роботи з повідомленнями про можливі факти вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» у Житомирській міській раді та її виконавчих органах».

В додатках до затвердженого Порядку є опитувальних лист – для тих, хто повідомляє про корупцію по телефону, та зразки електронного та письмових звернень, зокрема – анонімного.

У розпорядженні є також доручення начальнику управління по зв’язках з громадськістю забезпечити функціонування на офіційному сайті розділу для повідомлення про можливі корупційні дії, забезпечити створення та функціонування електронної «Скриньки довіри» й розміщення на сайті телефону «Довіри».

В управлінні по зв’язках з громадськістю Житомир.info 9 вересня пояснили, як знайти «Скриньку довіри» на сайті міської ради: в розділі «Влада» є підрозділ «Антикорупційна політика» і там під інформацією про головного спеціаліста, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Віктора Фещенка міститься згадана «скринька».

Скріншот з сайту міської ради


Скріншот зі «Скриньки довіри» з роз’ясненням щодо подання повідомлення

Як повідомляв Житомир.info, в травні 2019 року мер Житомира Сергій Сухомлин оприлюднив номер за яким він готовий у Viber приймати інформацію про корупцію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА міськрада розпорядження корупція  
Матеріали по темі