Влада

В прокуратурі Житомирської області – новий керівник, якого колись звільняв Луценко

14 вересня 2020, 11:43

Керівником Житомирської обласної прокуратури з 11 вересня 2020 року призначений Білошицький Олександр Васильович.

Ця інформація розміщена на сайті Офісу генерального прокурора.

Зазначимо, що цього року Білошицький подавав декларацію за 2019 рік перебуваючи на посаді керівника Бердичівської місцевої прокуратури, на яку був призначений 28 грудня 2019 року. Минулого року Олександр Білошицький отримав 401 тис. 311 грн зарплати в прокуратурі м.Києва, де працював прокурором другого наглядового відділу за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення.

Нагадаємо, Олександр Білошицький в березні 2015 року був призначений на посаду першого заступника прокурора Житомирської області. Прокурором тоді був Любомир Війтович. В червні 2017 року на нараді в Житомирі генеральний прокурор Юрій Луценко жорстко критикував роботу житомирських прокурорів, зокрема – щодо утримання нелегального грального бізнесу, а також звинуватив прокурора Житомирської області Любомира Війтовича у співпраці з Дмитром Фірташем. За наслідками цієї наради 21 липня 2017 року Луценко звільнив Білошицького з посади першого заступника прокурора області й він перейшов на роботу в київську прокуратуру. В декларації Олександра Білошицького за 2017 рік зазначено дві зарплати за основним місцем роботи: 345 тис. 158 грн – в прокуратурі Житомирської області, 180 тис. 789 грн – в прокуратурі м.Києва.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко призначив на посаду першого заступника прокурора Житомирської області Олега Василіва, який до цього працював в прокуратурах Рівненської, Київської, Кіровоградської областей та м.Києва. Після звільнення на початку вересня 2019 року прокурора області Любомира Війтовича, Олег Василів виконував обов’язки керівника обласної прокуратури і в листопаді цього ж року він позбувся приставки «в.о.» і став прокурором області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура прокурор Білошицький  
Матеріали по темі