Влада

​Управління Житомирської ОДА оголосило три тендери на придбання навчального обладнання для 25 шкіл за понад 30,6 млн грн

18 вересня 2020, 13:44

Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації оголосило три тендери на придбання комплектів навчального обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії та математики для 25 шкіл Житомирської області. Планують закупити навчальне обладнання на понад 30,6 млн грн.

За умовами тендерної документації товар мають поставити до 1 грудня 2020 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

У першому тендері йдеться про придбання 44 комплектів обладнання для кабінетів математики. Очікувана вартість закупівлі становить 5 млн 394 тис. 400 грн.

В один комплект навчального обладнання для кабінету математики входить інтерактивна дошка, мультимедійний проєктор з короткофокусним об'єктивом, базове програмне забезпечення для інтерактивної дошки та мультимедійного проєктора, монтажний комплект, акустична система зовнішня, або вбудована в проєктор, цифрова документ-камера, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) та набір лабораторного обладнання для виконання практичних робіт з математики у складі.

У другому тендері мова йде про закупівлю 29 комплектів обладнання для кабінетів біології та 41 комплект обладнання для кабінетів географії. Очікувана вартість закупівлі становить 12 млн 373 тис. 405 грн.

До комплекту навчального обладнання для кабінетів біології має входити мультимедійне обладнання, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), мережевий комутатор-маршрутизатор Ethernet, цифровий та шкільні мікроскопи, демонстраційне обладнання, а саме набори мікропрепаратів з біології, ботаніки, зоології, анатомії та інше.

До комплекту навчального обладнання для кабінетів географії входить інтерактивний комплекс, акустична система зовнішня або вбудована в проєктор, цифрова документ-камера, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), мережевий комутатор-маршрутизатор Ethernet та метеостанція

У третьому тендері планують закупити 30 комплектів обладнання для кабінетів хімії та 24 комплекти обладнання для кабінетів фізики. Очікувана вартість закупівлі - 12 млн 894 тис. 660 грн.

До комплекту навчального обладнання для кабінету хімії входить набір хімічних реактивів (основні та додаткові), терези, електронні освітні ресурси, ноутбук, цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з маркерною дошкою для мультимедійного проєктора, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) та інше.

До комплекту навчального обладнання для кабінету фізики входить ноутбук, цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з маркерною дошкою для мультимедійного проєктора, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) та інше приладдя.

У тендерній документації зазначено, що дані комплекти надійдуть у 25 шкіл Житомирської області.Тендерні пропозиції замовник приймає до 19 жовтня 2020 року, аукціон запланований на 24 листопада.

Зауважимо, що зараз слідче управління ГУНП в Житомирській області проводить досудове розслідування, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 26.12.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

“До суду звернувся слідчий з клопотанням, в обгрунтуванні якого зазначив, що службові особи одного з управлінь державного органу влади Житомирської області у період з травня по грудень 2018 року, під час проведення державних закупівель, умисно, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб використали службове становище всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки. В ході досудового розслідування оперативним підрозділом встановлено, що начальником управління освіти і науки Житомирської ОДА проведено закупівлі товарів для закладів освіти у суб`єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності”, - йдеться в матеріалах справи.


Корольовський районний суд міста Житомира 12 вересня 2019 року задовольнив клопотання слідчого та надав доступ до тендерної документації з шести закупівель. Серед них закупівлі на придбання комп’ютерного обладнання, мультимедійного обладнання, оснащення для кабінетів хімії, обладнання для інноваційних навчально-тренінгових класів, автобусів спеціалізованих для перевезення школярів, комплектів навчального обладнання для кабінетів фізики та хімії.

1 червня 2020 року суд Корольовського районного суду міста Житомира задовольнив клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Житомирській області та продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні на дванадцять місяців, тобто до 22 червня 2021 року.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації мало намір придбати 24 комплекти навчального обладнання для кабінетів фізики та хімії за майже 7 млн грн у фірми зі статутним капіталом 5 грн.

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2019 року управління освіти і науки Житомирської ОДА закупило 7 комплектів навчального обладнання для кабінетів біології за 280 тис. грн кожен.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: управління освіти школа навчальне обладнання кабінет  
Матеріали по темі