Місто

У Житомирі 93% будинків готові до опалювального сезону, – теплокомуненерго

23 September 2020, 11:34

У Житомирі станом на 22 вересня 93% будинків готові до опалювального сезону.

Про це у Facebook повідомляє КП «Житомиртеплокомуненерго».

«У Житомирі 93% будинків готові до опалювального сезону. Вони пройшли першу перевірку теплової інспекції. Наразі частина з балансоутримувачів будинків усувають недоліки та готуються до повторної перевірки тепловою інспекцією. 70% відсотків будинків з тих, що завершили першу перевірку, вже пройшли другу та отримали акт про готовність системи теплопостачання до заповнення», – йдеться у повідомленні.

У теплокомуненерго відмічають: останніми роками спостерігається хороша динаміка з підготовки будинків до опалювального сезону.

«Це пов’язано з тим, що ОСББ більше займаються наведенням порядку у внутрішніх мережах, зміною обладнання», – зазначають у КП.

Нагадаємо, 2 вересня 2020 року до порядку денного позачергової сесії Житомирської міської ради було внесене питання щодо звернення до президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням втрутитися у ситуацію з арештом рахунків комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго», що може призвести до зриву початку опалювального сезону.

Як повідомляв Житомир.info, опалювальний сезон 2019-2020 року у Житомирі був завершений вранці 16 квітня 2020 року. У теплокомуненерго його назвали унікальним.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тепло опалювальний сезон Житомиртеплокомуненерго теплокомуненерго  
Матеріали по темі