Суспільство

Отримай сертифікат з англійської мови у Житомирській політехніці

28 вересня 2020, 11:06

Отримай сертифікат з англійської мови у Житомирській політехніці. Складай іспит та гарантовано отримуй підтвердження свого рівня знань з англійської мови.

Перший Регіональний Центр Тестування Іноземних Мов — першийофіційний міжнародний екзаменаційний центр у місті Житомир Authorised Test Centre (Pearson Test of English) запрошує на підготовку до міжнародного екзамену PTE General за будь-яким рівнем знань (A1-C2)!

Наш центр пропонує:

- визначення рівня володіння мовою;

- консультування перед міжнародним іспитом;

- проходження пробних іспитів (Pearson Test of English) кожного місяця!

Pearson Test of English General (PTE General) — це міжнародний іспит, призначений для оцінки рівня володіння англійською мовою, для носіїв інших мов. Тести PTE General відповідають Загальноєвропейській системі оцінювання знань з іноземної мови (CEFR — Common European Framework) та визнаються більшістю країн світу. Сертифікати PTE — безстрокові та не потребують повторного складання.

Дізнайся більше на http://ilac.com.ua

Переваги PTE для школярів

1.) Сертифікат міжнародного іспиту PTE зараховується, як найвища оцінка з ДПА в 9-му та 11- класах.

2.) Необхідно набрати лише 50 відсотків правильних відповідей і іспит вважається складеним!

3.) Екзамен Pearson Test of English General (PTE General) всебiчно оцiнює комунiкативну компетенцiю учасника тестування, перевiряючи всi основнi мовнi навички (аудiювання, читання, говорiння i письмо). Тестовi завдання складенi у тому ж форматi, що i завдання, якi виконуються учнями у класi. Це дає кандидатам можливiсть максимально проявити себе та продемонструвати всi свої знання, не концентруючись на специфiчних стратегiях та особливостях формату екзамену. В завданнях тесту використовуються реальнi життєвi ситуацiї та завдання, такi як написання e-mail повiдомлень, розумiння усної та письмової мови, участь у розмовi та iн.

До уваги держслужбовців та викладачів немовних спеціальностей!

Перший Регіональний Центр Тестування Іноземних Мов пропонує Вам підготовчі курси з англійської мови та отримання сертифікату відповідного рівня знань. Детальна інформація за номером телефону +380932304689

Ми шукаємо партнерів!

Вперше у Житомирі! Dinternal Education разом з Першим Регіональним Центром Тестування Іноземних Мов готові надати статус центра підготовки до міжнародних іспитів Pearson приватним курсам, міським коледжам, школам, гімназіям…

Якщо Ви бажаєте стати частиною нашої команди, не зволікайте,телефонуйте +380932304689

Сайт: https://1testcenter.zt.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі